Paket och kombinationer

Vi hjälper er att sätta samman prisvärda paket till er svensexa eller möhippa med olika kombinationer av aktiviteter, mat och boende. Oavsett om ni endast vill fylla en dag med upplevelser eller önskar sova flera nätter, hjälper vi er att sätta ihop ett lyckat program.

BRONS

 

Bronspaketet för er svenhippa är en enklare variant på upplägg för er som inte är sugna på att övernatta, utan vill ha större fokus på roliga aktiviteter och tävlingar!

I bronspaketet ingår:

2 aktiviteter
Lunch

 

 

 

 

990 kr

SILVER

 

Silverpaketet för er svenhippa är en variant på upplägg för er som vill ha mer fokus på roliga aktiviteter och tävlingar, men även vill ha en övernattningsupplevelse.

I silverpaketet ingår:

2 aktiviteter
Lunch
Bastu
Övernattning i militärtält

 

 

 

1590 kr

GULD

 

Guldpaketet för er svenhippa är en variant på upplägg för er som är sugna på en heldag med roliga aktiviteter följt av bastu, mysig middag och övernattning!

I guldpaketet ingår:

2 aktiviteter
Lunch
Bastu
Middag
Övernattning
Frukost

 

1890 kr

 

Vill ni läsa mer om vilka aktiviteter vi erbjuder för er svenhippa? Kika här!